Tvorba webových stránek
FAQ

Ceny a poptávky

1Jak to, že máte tak nízké ceny?
Protože používáme množství pokročilých nástrojů ke své práci, umíme dělat webové stránky rychle a kvalitně i v případě složitých postupů, a tím ušetřit čas. Sledujeme vývoj cen a umíme je upravit tak, aby byly pro zákazníka zajímavé.
2Jsou ceny konečné?
Ne. Vy si určujete rozsah projektu a návazně cenu. Cenové balíčky jen ilustrují možný průběh. Každý projekt je individuální a to jaký bude závisí na rozsahu práce kterou nám zadáte.
3Chci vytvořit poptávku, plynou mi z toho nějaké závazky?
Ne. Poptávka je vždy nezávazná.
4Jak mám postupovat, když chci využít vaší nabídky?
Pokud Vás nabídka, kterou jsme zaslali na základě Vaší poptávky zaujala, kontaktujte nás přes kontaktní formulář nebo email. Naše podpora se Vám ozve v nejbližším možném termínu a projedná s Vámi osobně další kroky.
5Hosting zdarma, doména zdarma, opravdu?
Ano. U vybraných cenových balíčků, nebo projektů (viz cenové balíčky) nabízíme kvalitní neomezený hosting a vybrané druhy domén zdarma na období jednoho roku (možnost prodloužení).

Podpora a zaučení

1Jak mohu kontaktovat vaši podporu?
Naše podpora je k zastižení na uvedených kontaktech (viz kontakt) v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hod. Čas je pouze orientační, berte prosím na vědomí, že v případě pracovního vytížení se může mírně lišit. V případě, že nemůžeme vzít telefon, napište nám, ozveme se vám v nejbližším možném čase.
2Chci nadstandartní zákaznickou podporu, co pro to musím udělat?
Snažíme se opravdu věnovat každému projektu a informovat naše klienty o průběhu. V případě náročnějšího zadání, nebo VIP balíčků s vámi budeme trvale v kontaktu.
3Když projekt skončí, můžu se na vás obrátit?
Samozřejmě. V návaznosti od složitosti projektu nabízíme podporu i po odevzdání hotových stránek. Práci s klientem vnímáme jako závazek a je jistě důležité kontrolovat funkčnost stránek i po nasazení na web. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.
4Wordpress, Prestashop? Vůbec tomu nerozumím.
Své klienty si hýčkáme a nabízíme dohled a zaučení po úspěšném zakončení projektu. Vysvětlíme vám postup administrace, jak vkládat vlastní data, produkty, jak upravovat články, a pod. Snažíme se aby se každý klient zvládl sám postarat o svůj web.
5Hledám nějaké opravdu jednoduché webové stránky.
Pokud chcete z časových, finančních, či jiných důvodů web s jednoduchou administrací, můžeme Vám nabídnout HTML řešení od Wix.com. Web pro vás nastavíme, a pak už bude hračka a zábava jej udržovat aktuální. Je to opravdu nejjednodušší a přitom vysoce kvalitní řešení. Ohledně ukázek a aktuální nabídky nás kontaktujte.
Nenašli jste odpověď na svou otázku? Napište nám.

Upgrade

AKCE


Nyní nabízíme také možnost upgradu za ZVÝHODNĚNOU CENU již od 3 000,-Kč.

Převedeme Váš prestashop na nejnovější verzi již od verze 1.0., se zachováním veškerých nastavení - rychle a bezpečně.

Přechod do nového kabátu provádíme na kopii původního e-shopu,
takže proces nebude mít vliv na plynulý provoz původního webu.